monro_logo

ANA DESETNICA / Program

Oglejte si program Ane Desetnice 2015.

 

Ana Desetnica Ljubljana (Ljubljana)

sreda, 1.7.2015

17:00 Ploščad pri CD Gledališče Ane Monro (Intl) Sam med vsemi 55''
17:30 Mestni trg Fadunito (ESP) Posvojenci 60'
17:30 Miklošičev park Renata Kalemba (SLO) Pavliha 35'
18:00 Miklošičev park Juri Cainero (SUI/ITA) ONANI 40'
18:00 Petkovškovo Klovn Barabba (ITA) Baraba pred Barabbo 35'+
18:30 Miklošičev park Teater Polpet (SLO) Riba 15'
18:30 Stritarjeva ulica 2 Faced Dance Company (GBR) Dva Stara 22'
19:00 Mestni trg Šugla gledališče (SLO) Kdaj je zadosti? 25'
19:00 Miklošičev park Šugla gledališče (SLO) Izlet 23'
19:00 Stritarjeva ulica Papelito Totem 25'
19:30 Miklošičev park … (SLO) ANA Tri, fotografska razstava --
19:30 Miklošičev park Pripovedovalci zgodb Radia Študent Zgodbe o polnoletnosti 60'
20:30 Miklošičev park Tom Greder (SUI) Vkrcajte se! 40'
20:30 Stritarjeva ulica 2 Faced Dance Company (GBR) Dva Stara 22'
21:00 Mestni trg Faceless theatre (GBR) Mala kavarna 40'
21:00 Petkovškovo Trio Šardone (SLO) Ala Kart 40'
21:30 Miklošičev park Šugla gledališče (SLO) Bitja teme 25'
21:30 Stritarjeva ulica AllaTea (SLO/UKR) Spomini 25'
22:00 Ploščad pri CD Vertigo (SLO/FRA) Okno 25'
22:00 Miklošičev park Zabava z DJ-jem Radia Študent / 90'

četrtek, 2.7.2015

17:00 Miklošičev park Šugla gledališče (SLO) Izlet 23'
17:00 Petkovškovo Juri Cainero (SUI/ITA) ONANI 40'
17:30 Mestni trg Mini teater (SLO) Jurček in trije razbojniki 50'
17:30 Stritarjeva ulica Klovn Barabba (ITA) Klovn, ki bi rad bruhal ogenj 40'
18:00 Čevljarski most Endvatri (SLO/USA/UKR) Pot v Tadam 40'
18:00 Miklošičev park Šugla gledališče (SLO) Črno-belo pisano debelo 20'
18:00 Petkovškovo Faceless theatre (GBR) Mala kavarna 40'
18:30 Čevljarski most Sita celica (SLO) Birokrati 20'
18:30 Mestni trg The Primitives (BEL/GER) Edinstveni trije 40'
18:30 Miklošičev park Šugla gledališče (SLO) Izlet 23'
19:00 Čevljarski most Šugla gledališče (SLO) Ozemljevitev 15'
19:00 Miklošičev park Fičo balet (Intl') Fičo Dance Journey 2015 20'
20:30 Miklošičev park Šugla gledališče (SLO) Rdeča volčica 20'
20:30 Petkovškovo Fadunito (ESP) Posvojenci 60'
20:30 Prešernov trg Gledališče Ane Monro (Intl) Sam med vsemi 55''
21:00 Čevljarski most Impro liga (SLO) Delfi populi 30'
21:00 Mestni trg Tom Greder (SUI) Vkrcajte se! 40'
21:30 Miklošičev park DisLocated Unity (SLO/CRO) Skrivnost 30'
21:30 Stritarjeva ulica Klovn Barabba (ITA) Klovn, ki bi rad bruhal ogenj 40'
22:00 Miklošičev park Leonor Stirman (FRA) Valkira klavirja 45'
22:30 Mestni trg Čupakabra (SLO) Šola za zmaje 30'

petek, 3.7.2015

16:30 Miklošičev park Scena C (POL) Tank 40'
16:30 Trg francoske revolucije KUD Ljud (SLO) Pocestnica 60'
17:00 Petkovškovo Trio Šardone (SLO) Ala Kart 40'
17:00 Stritarjeva ulica Šugla gledališče (SLO Črno-belo pisano debelo 20'
17:30 Miklošičev park Sam Sebastian (SLO) One man magic cabaret 30'
17:30 Stritarjeva ulica Ryuzo Fukuhara (JPN/SLO Gospod Buhtelj 40'
18:00 Mesarski most Šugla gledališče (SLO) Rdeča volčica 20'
18:00 Mestni trg Bad Rabbits (LIT) Jutri pripada meni 40'
18:30 Miklošičev park Scena C (POL) Tank 40'
18:30 Petkovškovo Faceless theatre (GBR) Mala kavarna 40'
19:00 Mesarski most Renata Kalemba (SLO) Pavliha 35'
19:00 Stritarjeva ulica Šugla gledališče (SLO) Kdaj je zadosti? 25'
20:30 Mesarski most Impro liga (SLO) Delfi populi 30'
20:30 Miklošičev park Katjuša Kovačič & Rada Kikelj Drašler (SLO) Obrazba 25'
21:00 Mestni trg Bad Rabbits (LIT) Jutri pripada meni 40'
21:30 Miklošičev park DisLocated Unity (SLO/CRO) Skrivnost 30'
22:00 Miklošičev park Dolina odmeva (SLO) Pesnik / Le poete 50'
22:00 Prešernov trg Teatr Biuro Podrozy (POL) Macbeth, kdo je ta okrvavljeni človek? 60'

sobota, 4.7.2015

10:00 Miklošičev park Mari.onet.te (SLO) Ribič in njegova 35'
10:30 Miklošičev park 2 Faced Dance Company (GBR) Dva Stara 22'
11:00 Miklošičev park Burek teater (SLO) Princeska Jokica 40'
17:00 Miklošičev park KŠD Štumf (SLO) Gledališče iz kovčka 45'
17:30 Miklošičev park Mehki čevlji (SLO) Cirkus Copatky 20'
18:00 Miklošičev park Lonely circus (FRA) Teža kože 40'
18:30 Miklošičev park AMO (SLO) AMO na ulici 25'
19:00 Miklošičev park The Primitives (BEL/GER) Edinstveni trije 40'
19:30 Miklošičev park Teatro Matita (SLO) Pavliha revival 40'
20:00 Miklošičev park 2 Faced Dance Company (GBR) Dva Stara 22'
20:30 Miklošičev park Lonely circus (FRA) Teža kože 40'
21:00 Miklošičev park Tom Greder (SUI) Vkrcajte se! 40'
21:30 Miklošičev park Juri Cainero (SUI/ITA) ONANI 40'
22:00 Miklošičev park Šugla gledališče (SLO) Bitja teme 25'
22:30 Miklošičev park Fekete Seretlek (Intl') Koncert 50'

ponedeljek, 6.7.2015

18:00 Stritarjeva ulica … (SLO) PAN 120'

Ana Desetnica na Lentu (Maribor)

ponedeljek, 29.6.2015

18:30 Grajski trg Scena C (POL) Tank 40'

petek, 3.7.2015

19:00 Grajski trg Fadunito (ESP) Posvojenci 60'

nedelja, 5.7.2015

20:00 Koroška ulica Juri Cainero (SUI/ITA) ONANI 40'

ponedeljek, 6.7.2015

19:00 Pri Vetrinjskem dvoru Klovn Barabba (ITA) Klovn, ki bi rad bruhal ogenj 40'
19:15 Na splavu Mehki čevlji (SLO) Cirkus Copatky 20'
20:00 Pri Vetrinjskem dvoru Sam Sebastian (SLO) One man magic cabaret 30'
22:15 Na Lentu Lonely circus (FRA) Teža kože 40'

torek, 7.7.2015

19:00 Pri Vetrinjskem dvoru The Primitives (BEL/GER Edinstveni trije 40'
19:15 Na splavu Teater Polpet (SLO) Riba 15'
20:00 Pri Vetrinjskem dvoru Bad Rabbits (LIT) Jutri pripada meni 40'
22:15 Na Lentu Teatr Biuro Podrozy (POL) Carmen funebre 50'

sreda, 8.7.2015

19:00 Pri Vetrinjskem dvoru Šugla gledališče (SLO) Ozemljevitev 15'
19:15 Na splavu Papelito Totem 25'
19:30 Pri Vetrinjskem dvoru Šugla gledališče (SLO) Črno-belo pisano debelo 20'
20:00 Pri Vetrinjskem dvoru Šugla gledališče (SLO) Izlet 23'
20:30 Pri Vetrinjskem dvoru Šugla gledališče (SLO) Rdeča volčica 20'
21:00 Pri Vetrinjskem dvoru Šugla gledališče (SLO) Kdaj je zadosti? 25'
21:30 Pri Vetrinjskem dvoru Šugla gledališče (SLO) Bitja teme 25'
22:30 Na Lentu Vertigo (SLO/FRA) Okno 25'

Ana Celjska (Celje)

petek, 3.7.2015

18:00 Krekov trg Tom Greder (SUI) Vkrcajte se! 40'
18:45 Krekov trg Juri Cainero (SUI/ITA) ONANI 40'

sobota, 4.7.2015

10:00 Krekov trg Mehki čevlji (SLO) Cirkus Copatky 20'
10:30 Pred kinom Metropol Šugla gledališče (SLO) Rdeča volčica 20'
11:00 Pred kinom Metropol Šugla gledališče (SLO) Ozemljevitev 15'
11:30 Pred kinom Metropol Šugla gledališče (SLO) Črno-belo pisano debelo 20'
18:00 na Zvezdi/ Sejem Sita celica (SLO) Birokrati 20'
18:30 na Zvezdi/ Sejem Gledališče Ane Monro (Intl) Sam med vsemi 55''

Ana Desetnica Kranj (Kranj)

petek, 26.6.2015

19:00 Glavni trg Sam Sebastian (SLO) One man magic cabaret 30'
21:00 Glavni trg Endvatri (SLO/USA/UKR) Pot v Tadam 40'

sobota, 27.6.2015

10:30 Glavni trg Šugla gledališče (SLO) Kdaj je zadosti? 25'
11:00 Glavni trg Šugla gledališče (SLO) Ozemljevitev 15'
11:30 Glavni trg Šugla gledališče (SLO) Rdeča volčica 20'
19:00 Glavni trg Faceless theatre (GBR) Mala kavarna 40'
20:00 Glavni trg Lonely circus (FRA) Teža kože 40'

Ana Desetnica v Novi Gorici (Nova Gorica)

sobota, 27.6.2015

22:30 Pri SNG NG KDPM Street Theatre (SLO) Sodrga 30'

nedelja, 28.6.2015

9:30 Bevkov trg Šugla gledališče (SLO) Kdaj je zadosti? 25'
10:00 Bevkov trg Šugla gledališče (SLO) Ozemljevitev 15'
10:30 Bevkov trg Šugla gledališče (SLO) Črno-belo pisano debelo 20'
22:30 Pri SNG NG AllaTea (SLO/UKR) Spomini 25'

sobota, 4.7.2015

10:00 Pri SNG NG AMO (SLO) AMO na ulici 25'
10:30 Bevkov trg Gledališče Ane Monro (Intl) Sam med vsemi 55''

nedelja, 5.7.2015

19:30 Pri SNG NG Lonely circus (FRA) Teža kože 40'

Ana Desetnica na LUFtu (Škofja Loka)

sobota, 4.7.2015

10:00 Blaževa ulica GUD Kranjski komedijanti (SLO) Volk in kozlički 35'
11:00 Cankarjev trg Sam Sebastian (SLO) One man magic cabaret 30'
17:00 Cankarjev trg Ryuzo Fukuhara (JPN/SLO) Gospod Buhtelj 40'
17:30 Krancelj … (SLO) Voden ogled Škofje Loke 50'
19:30 Mestni trg Teater Polpet (SLO) Riba 15'
20:00 Škofjeloški grad Klovn Barabba (ITA) Klovn, ki bi rad bruhal ogenj 40'

Kreativa ulice (Sežana)

petek, 26.6.2015

17:00 Pri Kosovelovem domu Šugla gledališče (SLO) Kdaj je zadosti? 25'
17:30 Pri Kosovelovem domu Mehki čevlji (SLO) izsek iz Morske Zgodbe 15'
18:30 Pri Kosovelovem domu Papelito in Brencl banda (SLO) Papir 'n muzika 25'
19:30 Pri Kosovelovem domu Lonely circus (FRA) Teža kože 40'
21:15 Pri Kosovelovem domu Šugla gledališče (SLO) Bitja teme 25'

Ana Desetnica v Radovljici (Radovljica)

četrtek, 2.7.2015

18:00 Linhartov trg Šugla gledališče (SLO) Kdaj je zadosti? 25'
19:00 Linhartov trg 2 Faced Dance Company (GBR) Dva Stara 22'
20:00 Linhartov trg Scena C (POL) Tank 40'

Ana Desetnica v Novem mestu (Novo mesto)

petek, 3.7.2015

17:00 Glavni trg Mehki čevlji (SLO) Cirkus Copatky 20'
17:30 Glavni trg Šugla gledališče (SLO) Izlet 23'
18:00 Glavni trg Endvatri (SLO/USA/UKR) Pot v Tadam 40'
18:45 Glavni trg Teater Polpet (SLO) Riba 15'
19:00 Glavni trg Klovn Barabba (ITA) Baraba pred Barabbo 35'+
20:00 Glavni trg The Primitives (BEL/GER) Edinstveni trije 40'
21:00 Glavni trg 2 Faced Dance Company (GBR) Dva Stara 22'
21:30 Glavni trg Šugla gledališče (SLO) Bitja teme 25'
22:00 Glavni trg AllaTea (SLO/UKR) Spomini 25'

Ana Desetnica v Kočevju (Kočevje)

sobota, 27.6.2015

10:00 Trg zbora odposlancev Faceless theatre (GBR) Mala kavarna 40'

sobota, 4.7.2015

10:00 Trg zbora odposlancev Klovn Barabba (ITA) Klovn, ki bi rad bruhal ogenj 40'

Ana Desetnica v Krškem (Krško)

torek, 30.6.2015

19:00 Ploščad pred Kulturnim domom The Primitives (BEL/GER) Edinstveni trije 40'
20:00 Ploščad pred Kulturnim domom Scena C (POL) Tank 40'

sreda, 1.7.2015

20:00 Staro Krško Katjuša Kovačič & Rada Kikelj Drašler (SLO) Obrazba 25'
21:00 Staro Krško Čupakabra (SLO) Šola za zmaje 30'

Ana Desetnica v Izoli (Izola)

ponedeljek, 29.6.2015

18:45 Trg Pietro Coppo … (SLO) Razstava fotografij Ane Desetnice do 7.7. 2015

nedelja, 5.7.2015

18:45 Manziolijev trg Gledališče Ane Monro (Intl) Sam med vsemi 55''

ponedeljek, 6.7.2015

18:45 Park ob svetilniku The Primitives (BEL/GER) Edinstveni trije 40'

torek, 7.7.2015

18:45 Park ob svetilniku Mari.onet.te (SLO) Ribič in njegova 35'

Ana Desetnica v Šoštanju (Šoštanj)

sreda, 1.7.2015

17:00 Trg svobode Scena C (POL) Tank 40'
18:00 Trg svobode The Primitives (BEL/GER) Edinstveni trije 40'
© 2016 GLEDALIŠČE ANE MONRO / Trg Prekomorskih brigad 1, 1000 Ljubljana, Slovenija / +386 (0)59 366 163 / ana.monro@kud-fp.si